Jesteśmy zespołem ambitnych terapeutów działających na rzecz rozwoju dzieci żłobkowych, przedszkolnych oraz szkolnych.
Aby osiągnąć pełny i trwały sukces w terapii logopedycznej potrzebna jest praca trzech osób: logopedy, dziecka oraz rodzica. To trójkąt relacji, który tworzy przestrzeń rozwoju.
Wszyscy z nas chcą być szczęśliwi. Dla rodzica lub opiekuna jest to zazwyczaj najwyższy priorytet. Ale czy wiesz, że szczęście to nie tylko szczęście? Jest to umiejętność, której można się nauczyć, pielęgnować i rozwijać. Jeśli więc Twoje dziecko ma problem ze znalezieniem swojego szczęśliwego miejsca, mamy dla Ciebie wskazówki i porady dotyczące rozwijania nawyków, które mogą przynieść radość i szczęście.
Z wykształcenia jestem Pedagogiem specjalnym, który ukończył 5 letnie studia w zakresie pedagogiki specjalnej ponadto Nauczycielem współorganizującym proces kształcenia specjalnego w przedszkolu ogólnodostępnym w Nowych Skalmierzycach, Terapeutą pedagogicznym (zajęcia korekcyjno-kompenasacyjne) oraz Logopedą. Doświadczenie zdobywałam w żłobku, przedszkolu wobec tego przygotowuję dzieci do podjęcia kolejnego etapu edukacyjnego jakim jest podjęcie nauki w szkole podstawowej. W życiu zawodowym pracuję również z dziećmi niepełnosprawnymi, w tym z dziećmi w spektrum. Prowadzę indywidualną rewalidację, wyrównuję braki rozwojowe, rozwijam funkcje poznawcze, integruję dzieci z rówieśnikami oraz dbam o ich dobre samopoczucie.
Z zamiłowania mówiąc kolokwialnie "Jestem kociarą" i śmiało mogę stwierdzić, iż zwierzęta są najlepszą terapią dla człowieka! Uwielbiam aromaterapię, którą bardzo często łączę z zajęciami terapeutycznymi. Z pośród dostępnych olejków eterycznych na naszym rynku wykorzystuję olejki DoTerra, które cenię sobie za jakość oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu. Moim ulubieńcem jest olejek z kadzidłowca, drzewa herbacianego, vetiveria i wiele innych..
Moje wykształcenie oraz doświadczenie pozwala holistycznie spojrzeć na pacjenta. Natomiast najcenniejsza jest relacja z drugim człowiekiem, która ma dla mnie ogromne znaczenie w pracy terapeutycznej.